KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713077
nr 1271 3077
Skeppar Olofs gränd, Gamla Stan, Stockholm. Signerad Lindon, daterad 1952. Olja på duk, 59x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:00:44
17/8 14:59:30
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm